Letnia Opona Pirelli SCORPION ZERO ASIM. 235/60 R17 102V

homolog:Mercedes Benz


EAN 8019227176698
Kod Artykułu 1766900

SPORTOWE OSIĄGI NA DRODZE, PEWNOŚĆ NA BEZDROŻACH

PIRELLI SCORPION ZERO ASIMMETRICO to opona opracowana do pojazdów sportowych i do jazdy w warunkach drogowych, ale także gwarantująca bezpieczeństwo w warunkach off road. Ciekawy wzór bieżnika sprawia, że jest także idealnym rozwiązaniem dla pojazdów personalizowanych, gdyż pozwala uzyskać oryginalny efekt wizualny. PIRELLI SCORPION ZERO ASIMMETRICO to doskonałe rozwiązanie dla kierowców poszukujących wysokiego poziomu przyczepności oraz doskonałej sterowności.

 

  • Asymetryczny wzór bieżnika z profilem w kształcie litery Z zapewnia wysoką przyczepność oraz bezpieczne hamowanie na każdym rodzaju nawierzchni.
  • Ciągłe wzdłużne bloki oraz kompaktowe bloki barku służą zwiększeniu stabilności i sztywności bieżnika. To przekłada się na precyzyjną reakcję przy dużych prędkościach oraz kontrolę nad pojazdem.
  • Ciągłe żebro centralne gwarantuje równomierne zużycie i dłuższy okres eksploatacji.

 

 

„Świetna do nowoczesnego, sportowego SUVa” 


Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.

Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca - jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.
 

Opona terenowa, letnia

Indeks prędkości     V (do 240 km/h)


C
Opór toczenia


B
Hamowanie


71dB ABC


C
Opór toczenia
B
Hamowanie
71dB ABC

Dostępność
szt.