Letnia Opona Pirelli DIABLO ROSSO II 110/70 R17ZR 54W TL M/C

F


EAN 8019227206999
Kod Artykułu 2069900

 

WYPRZEDŹ KOMPROMISY

  • Dwie mieszanki opony tylnej pozwalające na połączenie długich przebiegów z doskonałą przyczepnością
  • Technologia EPT (Enhanced Patch Technology) gwarantująca optymalną strefę kontaktu z nawierzchnią i poprawioną przyczepność
  • Funkcjonalny wzór bieżnika FGD (Functional Groove Design) zapewniający dobre prowadzenie na mokrych nawierzchniach

 

 

MISJA

Nazwa "DIABLO" niezmiennie, od 2002 roku, jest manifestem doskonałości Pirelli w tworzeniu opon motocyklowych. Dziś gama Diablo wykracza poza segment supersport, obejmując także produkty wyścigowe i hypersport.
DIABLO™ to 8 lat budowania doświadczenia, opracowywania nowych technologii i odnoszenia spektakularnych zwycięstw.
Opony DIABLO™ są niezmiennie pożądane jako oryginalne wyposażenie najlepszych motocykli i stanowią punkt odniesienia dla światowej prasy. Z  dziedzictwa nieustannego dążenia do podnoszenia poprzeczki i zwyciężania zrodziła się opona DIABLO™ ROSSO II.

 

 

BIEŻNIK

PRZEDNIA OPONA
Bieżnik przedniej opony Diablo Rosso II wywodzi się z legendarnej opony Diablo Rosso Corsa, dzięki temu zapewnia:
Efektywne usuwanie wody
Równomierność zużycia
Skuteczne hamowanie

TYLNA OPONA
W porównaniu z poprzedniczką tylna Diablo Rosso II ma większą strefę gładką w środkowej części bieżnika i na krawędzi barku, dzięki temu zapewnia:
Długie przebiegi i efektywne hamowanie,
Imponującą przyczepność na suchych nawierzchniach w pełnym złożeniu.

 

 

MIESZANKA

DWIE MIESZANKI OPONY TYLNEJ

Diablo Rosso II wykorzystuje dwie mieszanki w oponie tylnej:
Umieszczona w CZĘŚCI ŚRODKOWEJ (75% całkowitej powierzchni)
mieszanka o wysokiej zawartości krzemionki zmieszanej z aktywnymi polimerami zapewnia świetną przyczepność na mokrych nawierzchniach, stabilność i dużą żywotność.
W STREFIE BARKU (25% całkowitej powierzchni)
znajduje się sadzowo-żywiczna mieszanka nadająca oponie sportowy charakter dzięki wysokiej przyczepności na suchych nawierzchniach i w pełnym złożeniu.

 

 

KORZYŚCI

Diablo Rosso II charakteryzuje zwiększona równomierność ścierania, uzyskana poprzez zastosowanie specjalnego wzoru bieżnika, ale także mieszanki krzemionkowej zapewniającej zarówno świetne prowadzenie na mokrych nawierzchniach, jak i wysoką odporność na zużycie.

Druga, miększa mieszanka jest rezultatem doświadczeń zdobytych podczas projektowania opony Diablo Super Corsa i została umieszczona w gładkich barkach opony, co przekłada się na świetną przyczepność podczas pokonywania zakrętów w pełnym pochyleniu. 


Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.

Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca - jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.
 

374 zł
Odbiór/dostawa:
Czwartek
Odbiór/dostawa: Czwartek
Dostępność
szt.