Letnia Opona Pirelli DIABLO ROSSO III 120/60 R17ZR 55W TL M/C

F


EAN 8019227263510
Kod Artykułu 2635100

 

GOTÓW, BY PODNIEŚĆ POPRZECZKĘ? 
 

  • Technologia Pirelli wywodząca się z World Superbike Championship
  • Niezrównana pewność prowadzenia opon nowej generacji gwarantująca sportowy charakter jazdy
  • Dwie mieszanki zapewniające doskonałą przyczepność zarówno na prostej drodze, jak i w zakrętach
  • Większa powierzchnia styku zapewniająca lepszą przyczepność

 

 

MISJA

Nazwa „DIABLO" niezmiennie, od 2002 roku, jest manifestem doskonałości Pirelli w tworzeniu opon motocyklowych. Dziś gama Diablo wykracza poza segment supersport, obejmując także produkty wyścigowe i hypersport. DIABLO to 13 lat budowania doświadczenia, opracowywania nowych technologii i odnoszenia spektakularnych zwycięstw. Opony DIABLO są niezmiennie pożądane jako oryginalne wyposażenie najlepszych motocykli i stanowią punkt odniesienia dla światowej prasy. Z tego dziedzictwa i z nieustannego dążenia do podnoszenia poprzeczki i zwyciężania zrodziła się nowa opona DIABLO ROSSO III.

 

 

BIEŻNIK

Model DIABLO ROSSO™ III jest zaczerpnięty ze znanej i poważanej opony wyścigowej DIABLO™ Supercorsa. Wyróżniający się wzór bieżnika o kształcie błyskawic to znak rozpoznawczy opon tworzonych dla sportowych emocji. Zapewnia on również świetne odprowadzanie wody i ekstremalnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

 

MIESZANKA

Profil tylnej opony został podzielony na strefy w stosunku 40-20-40%. Tym samym, 80% bieżnika to mieszanka stref bocznych, zapewniająca wyjątkowo wysokie osiągi. Pozostałe 20% to krzemionkowa mieszanka strefy środkowej, dająca motocyklowi stabilność, a oponie większą żywotność.

 

 

KORZYŚCI

DIABLO ROSSO™ III zauważalnie poprawia prowadzenie, ogólną przyczepność i osiągi na mokrych nawierzchniach, gwarantując stałość osiągów w całym, długim cyklu życia opony.
DIABLO ROSSO™ III to nowe profile, materiały nowej generacji, innowacyjna struktura, nowe mieszanki i wzór bieżnik wywodzący się z legendarnej DIABLO™ Supercorsa. 


Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.

Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca - jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.
 

496 zł
Odbiór/dostawa:
Czwartek
Odbiór/dostawa: Czwartek
Dostępność
szt.