Letnia Opona Pirelli DIABLO ROSSO CORSA 120/70 R17ZR 58W TL M/C

F


EAN 8019227313130
Kod Artykułu 3131300

 

 

NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNA HIPERSPORTOWA OPONA NA DROGĘ I NA TOR 

  • Wysokie osiągi na drodze i na torze
  • Świetne podparcie w pełnym złożeniu i przy gwałtownych zmianach pochylenia, dzięki unikalnemu profilowi i strukturze
  • Idealna strefa kontaktu, przyczepność na drodze i na torze dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii EPT, opracowanej na wyścigi WSBK oraz zastosowaniu stref różnych mieszanek
  • Pełna kontrola w każdej sytuacji — świetne rezultaty na torze, idealna reakcja na drodze
  • Agresywny wzór bieżnika, stylem nawiązujący do rodziny Rosso

 

 

SZCZEGÓŁY:

Trudno wyobrazić sobie lepsze pole do budowana "know-how" w dziedzinie opon motocyklowych niż wyścigi WSBK i współpraca z producentami najlepszych motocykli świata. Te doświadczenia pozwoliły Pirelli na uzyskanie w nowym produkcie osiągów jeszcze lepszych niż w świetnej oponie Diablo Corsa III. Opracowane na tej drodze rozwiązania zostały dostosowane do nowoczesnych motocykli i ich elektronicznego wyposażenia, jak np. systemu ABS, dynamicznej kontroli trakcji Ducati i BMW, adaptacyjnego zawieszenia i sportowego sprzęgła.

 

 

PRZYCZEPNOŚĆ NA SZOSIE 
Dzięki najnowszej generacji mieszanek stosowanych w oponach wyczynowych klasy Supersport, DIABLO ROSSO™ Corsa gwarantuje doskonałą przyczepność w różnych zakresach temperatur i w różnych zastosowaniach podczas tradycyjnej eksploatacji na szosie.
PRZYCZEPNOŚĆ NA TORZE 
Dzięki zastosowaniu na barkach mieszanki wykorzystywanej w oponach rajdowych klasy WSBK, opona ma również świetną przyczepność w wymagających warunkach jazdy na torze, w dużym pochyleniu i doskonale przenosi moc na podłoże.
ZACHOWANIE NA SZOSIE 
Zastosowanie technologii ICS (Ideal Contour Shaping) gwarantuje szybką reakcję podczas manewrów przy dużych prędkościach, daje poczucie doskonałego kontaktu z podłożem i precyzję podczas pokonywania zakrętów.
ZACHOWANIE NA TORZE 
Opony DIABLO ROSSO™ Corsa mają doskonałą tolerancję na wszelkie naprężenia i prowadzą się wyjątkowo pewnie, nawet podczas szybkiej zmiany kierunków jazdy.
ODPORNOŚĆ NA ZUŻYCIE NA SZOSIE 
Nowe środki utwardzające oraz nowy proces utwardzania sprawia, że DIABLO ROSSO™ Corsa zachowują swoje wyśmienite właściwości (w zakresie odprowadzania wody, stabilności i przyczepności) przez cały okres eksploatacji.
NIEZAWODNOŚĆ NA TORZE 
Opony DIABLO ROSSO™ Corsa skonstruowane w technologii EPT (ang. Advanced Patch Technology) szybko osiągają temperaturę roboczą i gwarantują takie same wysokie właściwości okrążenie po okrążeniu, w tym doskonałe osiągi także po wznowieniu jazdy.
ZACHOWANIE NA MOKREJ NAWIERZCHNI 
Dzięki zastosowaniu funkcjonalnego kształtu rowków FGD (ang. Functional Grove Design) opony DIABLO ROSSO™ Corsa wykazują najlepsze właściwości w swojej klasie opon na mokrych nawierzchniach, zapewniając „spokojną głowę” podczas jazdy w krytycznych warunkach. 


Marka Pirelli jest znana jako ikona technologii i doskonałej jakości. Za jej nazwą, kryje się włoskie dziedzictwo i ekskluzywny styl, podkreślany przez dominującą pozycję firmy jako dostawcy opon do samochodów luksusowych.

Działania Pirelli wykraczają poza samą tylko produkcję opon. Ta młoda duchem i bogata doświadczeniem firma od 110 lat angażuje się w sporty motorowe, ale także inne dyscypliny, takie jak piłka nożna, baseball czy hokej. Pirelli jest także silnie obecne w sztuce i kulturze np. poprzez słynny Kalendarz Pirelli, Fundację Pirelli i Pirelli HangarBicocca - jedną z największych przestrzeni wystawowych dla sztuki współczesnej w Europie.
 

561 zł


Dostępność
szt.