Letnia Opona Metzeler SPORTEC STREET 80/90 X14- 40S TL M/C

Rok produkcji: 2019
R


EAN 8019227271591
Kod Artykułu 2715900

WZNOSI SPORTOWE OSIĄGI SKUTERA NA WYŻSZY POZIOM, DZIĘKI PRECYZJI PROWADZENIA I PRZYCZEPNOŚCI W KAŻDYCH WARUNKACH.

  • Opracowana, by zwiększyć osiągi sportowych skuterów
  • Sportowy profil pozwala na dynamiczną i precyzyjną jazdę
  • Świetna przyczepność zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach
  • Równomierne zużycie i trwałość

 

 

PROFILE Z SEGMENTU SUPERSPORT

Profile zaczerpnięte z opon segmentu Supersport zostały specjalnie dopasowane tak, by zapewniały szerszą strefę kontaktu i pewniejsze podparcie podczas jazdy w złożeniu oraz szybkie i precyzyjne przechodzenie do zadanego kąta pochylenia.
Szerszy profil nadaje skuterowi także bardziej sportowy wygląd.

 

 

TRWAŁOŚĆ I RÓWNOMIERNOŚĆ ZUŻYCIA

Połączenie wzoru bieżnika nawiązującego do greckiej litery "pi" i krzemionkowo-sadzowej mieszanki pozwoliło na uzyskanie równomiernego zużywania się bieżnika, wysokiej odporności na ścieranie i długich przebiegów przy zachowaniu osiągów.

 

 

CHEMICZNA PRZYCZEPNOŚĆ

Specjalnie opracowana mieszanka z właściwą proporcją wypełniaczy sadzowych i krzemionkowych pozwoliła na uzyskanie wysokiej przyczepności chemicznej na suchych, jak i mokrych nawierzchniach, w różnych temperaturach.
Lamele ułożone w kształt litery "pi" świetnie odprowadzają wodę w każdym kącie pochylenia motocykla, dzięki specyficznemu kształtowi i rozmieszczeniu rowków. To daje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa podczas wchodzenia w zakręty. 

 

Od samego początku, produkty Metzeler tworzone są w oparciu o najlepsze technologie, by sprostać rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom klientów.
Od wprowadzania nowych materiałów, przez opracowywanie innowacyjnych wzorów bieżników, po nowe mieszanki gumowe - Metzeler zawsze był w czołówce innowacji technicznych, jakości i najwyższych osiągów.

Większość członków zespołu Metzelera to entuzjaści motocykli i zawodnicy. To oznacza, że znają prawdziwe potrzeby i oczekiwania motocyklistów. 
Klienci tej marki są wymagający i poszukują optymalnych opon do swoich motocykli, by cieszyć się wysokimi osiągami przy wysokim poziomie trwałości i bezpieczeństwa.

 

105 zł
Odbiór/dostawa:
Piątek
Odbiór/dostawa: Piątek
Dostępność
szt.